Lyže Volkl Racetiger Speedwall SL UVO

Volkl Racetiger Speedwall SL Uvo

 

 

Závodní tradice a suverenita v krvi. Jen pár dalších jmen ve sjezdovém lyžování má za sebou takovou historii a význam jako špičkové závodní slalomky Volkl RACETIGER. Lyže VOLKL RACETIGER SPEEDWALL SL Uvo jsou nadále synonymem pro závodní lyžování na té nejvyšší úrovni. Ať už potrebujete dosahovat maximálních rychlostí nebo vykrajovat oblouky s extrémně malým poloměrem, lyže VOLKL RACETIGER SPEEDWALL SL UVO jsou Vaší první volbou! Tajemství Skrývající se za temito lyžemi - bleskurychlé reakce a ostře rezané oblouky v kombinaci s maximálním držením hran.

 

Volkl Racetiger Speedwall SL Uvo

 

 

Dokonalý systém propojení lyže, desky a vázání.

 

 

Tip Rocker

 

Profil Tip Rocker má variabilní délku hrany v oblasti špičky. Opačný průhyb (rocker) je mírný. Variabilní délka hrany v oblasti špičky usnadňuje zatáčení. Profil camber  ve střední a patní části lyže zajišťuje kontrolu nad lyžemi a stabilitu při jízdě jak pro začátečníky, tak i pro středně pokročilé lyžaře.

Materiál

Powered by Titanium – Lyže Volkl Racetiger Speedwall SL uvo jsou opatřeny extra dokonalou vlastností dokonalého tlumení. Toho je dosaženo extra pevnou a tenkou hliníkovou slitinou.

Jádro

Speedwall 2.0 Multilayer Woodcore – Nejmodernější špičková kombinace bočnice/dřevěného jádra v celé historii lyžování. U lyží Volkl Racetiger Speedwall SL Uvo je docíleno nízké hmotnosti díky použití špičkového materiálu a dřeva. Tvrdé dřevo umístěné v bezprostřední blízkosti bočnic zlepšuje přenos energie na hranu, chrání hrany před vnějšími vlivy a zároveň hrany lépe drží. Nízká hmostnost měkkého dřeva ve střední části lyže znamená větší hbitost a pohyblivost lyží a snižuje jejich celkovou hmotnost. Kombinace obou typů dřeva, která je použita po celé délce lyže, přispívá k optimálnímu rozložení pružnosti lyží a zvyšuje přesnost při vedení lyží jak při středním tak i při krátkém oblouku i v nejsložitějších situacích.

Skluznice

Modely Volkl Racetiger Speedwall SL Uvo je opatřen extra rychlou skluznící P-Tex 4500, která je vyvinuta pro světový pohár.

 

Vázání

 

Systém Rmotion2. Výrazně lehčí závodní deska pro dosažení optimální pružnosti lyží a maximální přilnavost hran. O 20% širší konstrukce, která umožňuje výrazně lepší přenos energie. Převratná technologie Xcell ve špičce vázání zaručuje vyšší stabilitu. Pata vázání Marker Xcell znamená špičkový přenos sil a pružnost při vypínání. To vše je podloženo tradicí a kvalitou se značkou Made in Germany.