Lyže Head - Skladem, v akci

Lyže Head v sobě spojují moderní design, inovativní technologii a preciznost. Pravidelně představují novinky, které oslovují profesionální i rekreační lyžaře. Posledním trendem je speciální technologie umožňující každému milovníkovi zimního sportu zlepšit svůj výkon a lyžovat lépe.

Rakouská společnost Head je světově uznávaným výrobcem sjezdových lyží i dalšího sportovního vybavení. V produktovém portfoliu najdeme kromě sjezdových lyží třeba i snowboardy. Vývoj značky lyží Head je plný inovací, které se zaměřují na technologii, design, bezpečnost nebo zvyšování výkonu. Proto si podmanily srdce profesionálních i rekreačních sportovců, lyžařů různých věkových skupin nebo pohlaví. 

 

Head Cyber a další skvělé lyže

Historie lyží Head sahá až do roku 1897, kdy se pod značkou Tyrolia, z níž později vzešel současný výrobce populárních lyží, vyrábělo lyžařské vázání. První lyže z laminovaného kovu vyrobil Howard Head, který jim zároveň propůjčil své jméno. Hliníkové lyže byly ale pouhým začátkem. Později společnost fascinovala lyžařský svět carvingovými lyžemi. Vývoj ale pokračoval dál a inovace daly vzniknout prvním skutečně funkčním carvingovým lyžím Head Cyber, které jsou populární doposud (především řada Head Cyber X20). Z dalších populárních řad lyží Head můžeme jmenovat třeba lyže Head XRC nebo lyže Head Intelligence. Také tyto lyže Head najdete v naší neustále aktualizované nabídce.

Novinka Head Era 3.0

Vývoj lyží Head stále pokračuje, protože tato rakouská značka nepatří k těm, které trendy kopírují. Jednoznačně totiž novinky udává. Pro nadcházející sezónu připravila lyže s jedinečnou technologií. Nová filozofie geometrie lyží umožňuje každému lyžaři vylepšit techniku a lyžovat lépe. Kromě toho lyže Head prošly i proměnou designu – nová grafika a povrchová úprava zaujme každého. Zlepšení se dočkalo i vázání pro lyžaře juniory.

Rakouská značka, lyže z ČR

Patrioty určitě potěší, že ačkoli lyže Head jsou rakouské, vyráběny jsou v České republice. Už před lety přesunula rakouská matka podstatnou část své výroby do Českých Budějovic. Přestože není na lyžích Head napsáno „Made in Czech Republic“, s velkou pravděpodobností tady vyrobené byly. I to přispívá k jejich cenové dostupnosti.

Výprodej lyží Head

Můžete mít různé důvody pro to, že nechcete platit plnou cenu za nové lyže Head.Možností, jak si pořídit kvalitní lyže Head ve slevě je přitom víc. Sledujte rozhodně akční nabídky a slevové akce našeho internetového obchodu, protože pravidelně pořádáme výprodej lyží Head.

Lyže HEAD I.supershape a HEAD World Cup Rebels

Rebelové dávají přednost lyžím, které odpovídají jejich nátuře. Dynamika, radost z pohybu, neotřelost. To vše najdete v nejúspěšnějších lyžích v historii alpského lyžování. Lyže HEAD World Cup a konkrétně model Supershape oslovuje už celé roky profesionální závodníky i nadšence do zimního sportu.

Proč jsou lyže HEAD World Cup tak oblíbené? Objevují se velmi často na stupních vítězů. Ale to není hlavní důvod. Lyžování si s nimi doslova užijete – jedinečný požitek z dynamického sjezdu je nezapomenutelný. Bavit vás bude i neotřelý design lyží. Každý rok přitom přichází lyže HEAD s novým nápadem. Třeba v sezóně 2015/2016 vás osloví svěží design a vyvážený výkon – a to v případě lyží Supershape tak u modelu I.supershape Speed.

Modely lyží HEAD Supershape

Představujeme jednotlivé oblíbené modely lyží HEAD Supershape, které patří k nejoblíbenějším a nejprodávanějším typům lyží.

Lyže HEAD I.Supershape

Skvělý tvar, nápaditý design, rychlost a dynamika. To jsou lyže Head I.Supershape, které se dlouhodobě drží na předních pozicích v žebříčkách prodeje. Jsou oblíbené mezi profesionálními lyžaři i rekreačními milovníky lyžování. Lyže Head I.Supershape jsou skvělé lyže na středně dlouhý až dlouhý oblouk. Velmi dobře pracují na zmrzlém sněhu a ledu i na upravené sjezdovce. Jsou stabilní a dobře se drží na hraně v rychlostech až 90 km/h.

Lyže HEAD Supershape Magnum

Preferujete živý a dynamický sjezd? Vyberte si lyže Head Supershape Magnum, které vás rozhodně osloví. Skvěle si užijete jízdu na upravené sjezdovce a nebudete se muset požitku vzdávat ani na jaře, kdy sníh začne břednout, protože si s měkkým sněhem skvěle poradí. Sportovci u lyží Head Supershape Magnum oceňují také design a výdrž.

Lyže HEAD Supershape Rally

Zažijte rally na sjezdovce. Adrenalin spojený s neopakovatelnou rychlostí přináší lyže Head Supershape Rally, které jsou vybavené novou technologií KERS. Rychlost předčí vaše očekávání, proto jsou tyto lyže určené zkušeným lyžařům. Doporučujeme je hlavně na upravené sjezdovky, protože jen tak si vychutnáte maximální požitek z lyžování.

Lyže HEAD Supershape Titan

Lyže Head Supershape Titan jsou také vybavené novou technologií KERS, která je proměňuje v super rychlé lyže. KERS pracuje vlastně jako turbodmychadlo, vybaví vás dostatečnou silou a akcelerací, protože zvyšuje tuhost zadní části lyže v obloucích. Lyže Head Supershape Titan jsou určené pro prvotřídní lyžaře.

Modely lyží HEAD World Cup Rebels

Představujeme jednotlivé oblíbené modely lyží HEAD World Cup Rebels, které patří k nejoblíbenějším a nejprodávanějším typům lyží.

Head World Cup Rebels I.SL

Lyže World Cup Rebels I.SL jsou velmi pozitivně hodnoceny. Lyžaři přiznávají, že je na noze téměř necítí a maximálně s nimi splývají. Oceňují také provedení a design lyží. Lyže World Cup Rebels I.SL jsou určené pro všechny lyžaře, kteří touží po pohodové a méně náročné jízdě. Jde o prostě o pohodové slalomky, které si rozhodně zamilujete.

Head World Cup Rebels i.Race

Když jste aspoň trochu závodníkem a toužíte po dynamickém sjezdu, jsou pro vás jako stvořené lyže Head World Cup Rebels i.Race. Tyto sportovní lyže určené na sjezdovku pro široké pásmo stylů a oblouků osloví každého lyžaře. Užijte si pohodovou i dynamickou jízdu podle vaší momentální nálady.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • DÉLKA (CM)

Pro koho

Výrobce

Cena

0
10