Lyže Atomic

Lyže Atomic jsou na velmi vyspělé technologické úrovni. Jsou vytvářeny s ohledem na lyžařovy potřeby a s maximálním využitím znalostí, zkušeností a nových technologií. O Atomic lyžích se říká, že když je jednou zkusíte, nebudete chtít jiné. Je to totiž láska na celý život.

Lyže Atomic, které patří ke špičkám a jsou oblíbené vrcholovými sportovci po celém světě, začaly psát svoji historii v roce 1955. Alois Rohrmoser tehdy založil malý podnik a za první rok vyrobil 40 párů lyží. Produkce oblíbených Atomic lyží se zvyšovala s tím, jak rostla poptávka po kvalitním lyžařském vybavení. Tak například v roce 1969 společnost Atomic vyrobila už 72 000 kusů lyží. V současné době výroba lyží Atomic dosahuje 600 000 kusů ročně. Dodejme, že firma Atomic je uznávaným výrobcem i dalšího lyžařského vybavení.
 

Inovace

Nepřetržitá inovace je klíčová nejen u sportovního vybavení, což si dobře uvědomují inženýři, kteří lyže Atomic navrhují. Na své konto si připsali několik revolučních technologických novinek, které lyžařskou výrobu posunuly o několik příček výš. Z novodobějších zlepšováků se jedná například o technologii Doubledeck (rok 2008), která se automaticky přizpůsobuje stylu jízdy a lyžařským podmínkám. Proto jsou lyže Atomic vybavené touto technologií maximálně obratné a vhodné pro krátké i střední oblouky. Ocení je hlavně lyžaři, kteří si zamilovali slalomovou jízdu.

Lyže se neobejdou bez kvalitních lyžařských bot, proto Atomic v případě inovací nezapomíná ani na ně. V roce 2009 Atomic vyvinul lyžařské boty LiveFit, které se automaticky přizpůsobí tvaru nohou. Nedávno společnost vyvinula další skvělou technologii Memory Fit, která pracuje na bázi tepla a bezchybně se adaptuje na lyžařovu nohu. Nepřekvapí, že patří k nejprodávanějším lyžařským botám na světě.

Dodejme, že lyže Atomic jsou produkované s ohledem na životní prostředí. Tak například ve výrobní hale jsou spalovány ekologické dřevěné pelety. Lyže Atomic z řady Renu jsou vyrobené z obnovitelných a recyklovatelných materiálů.

Lyže Atomic Redster

Řada lyží Atomic Redster patří k nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším. Byly vyvinuty především pro náročné lyžaře, kteří si rádi užívají dynamickou a rychlou jízdu. Závodní lyže Atomic Redster využívají nejnovější technologie, které umocňují zážitek ze sjezdovky a zrychlují jízdu. Výrobce myslel nejen na lyže pro dospělé lyžaře, ale i na juniorské (dětské) lyže Atomic Redster.

Připomeňme, že k vůbec nejprodávanějším lyžím z této řady patří lyže Atomic Redster Edge SL + XT 12 14/15. Jedná se o lyže, které umožňují agresivnější styl jízdy a velmi krátké oblouky. Oblíbené jsou i lyže Atomic Redster Doubledeck 3.0 GS, které využívají zmiňovanou technologii Doubledeck. Ta je zárukou svižné jízdy, lepšího odpružení a snadné ovladatelnosti v oblouku. Zatáčky na tvrdém povrchu proto projedete přesně a bezpečně.
 

Lyže Atomic Cloud

Lyže Atomic Cloud jsou nádherné a propracované. Využívají nové technologie, které je zařadily mezi nejlehčí lyže. Oblíbily si je především ženy. K nejprodávanějším patří lyže

Atomic Cloud Nine s vázáním XTE 10 lady. Jedná se o dynamické dámské lyže, které se na sjezdovce velmi snadno ovládají.
 

Lyže Atomic u nás se slevou

Ačkoli jsou lyže Atomic vybavené prvotřídní a nejnovější technologií poskytujeme na ně v eshopu P-sport výrazné slevy. U nás můžete lyže Atomic můžete pořídit levně. Ve výprodeji lyží Atomic u nás najdete jedinečné kousky za neuvěřitelně nízké ceny.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • DÉLKA (CM)

Pro koho

Výrobce

Cena

0
10

Stránkování

Načítám další