LEVNÉ TREKOVÉ BOTY SALOMON, GRISPORT, SALEWA a další

Trekové boty jsou neodmyslitelnou součástí každého dobrodruha, který nevydrží chvilku v klidu. Slyší volání lesů, hor, výšek a dálek. Na náročné a mnohdy extrémní cestě za nádherným výhledem nebo jinou přírodní krásou potřebuje spolehlivého partnera – kvalitní trekovou obuv. Bez té by se mu překážky a výzvy překonávaly jen těžce.

Jak vybrat trekovou obuv

Požadavky na trekovou botu jsou jasné – noha v ní musí být maximálně chráněna. Důležité je, aby nám treková obuv poskytla dostatečnou oporu a stabilitu. Od obuvi do extrémních podmínek rozhodně očekáváme i pohodlí – zvláště u dlouhých pochodů je tento požadavek důležitý. V současné době se výrobci trekových bot snaží ještě více snížit hmotnost obuvi a zároveň zachovat maximální stabilitu. Trekové boty jsou lehké, pohodlné, stabilní a poskytují oporu kotníku, jenž je tak chráněn před případným úrazem.

Trekové boty – výprodej kvality

Kvalitní trekovou obuv bychom neměli vybírat pouze podle ceny, ale zohlednit výše uvedená kritéria. Trekové boty totiž nekupujete na jednu sezónu, ale při správné péči vás budou na cestách doprovázet několik let. Využijte určitě výprodej trekových bot, kde seženete prvotřídní obuv za skvělou cenu. Můžete tak pořídit levné trekové boty, které zároveň splní vaše požadavky a poskytnou vám kýženou ochranu i pohodlí. Levná treková obuv od renomovaných značek pořízená ve výprodeji se tak může rozhodně vyplatit.

Trekkingové boty Grisport

Jsou považované za nejpohodlnější trekovou obuv vůbec. Boty Grisport jsou vybavené všemi důležitými parametry, které při trekkingu po obuvi vyžaduje. Značku Grisport si oblíbili příznivci všech outdoorových aktivit. Ať už se vydáte na kratší rodinnou vycházku nebo holdujete náročnějším terénům a delším výšlapům. Trekkingové boty Grisport slibují prvotřídní ochranu a pohodlí za jakéhokoli počasí – v dešti, větru, v lijáku i parných dnech.

Boty Salomon XA PRO 3D GTX® Gore-tex Union Blue / Methyl blue/Granny Green 370814

Trekové boty Salomon

Značka Salomon je v kategorii trekových bot královnou. Milovníky horské turistiky trekové boty Salomon doprovází už od roku 1947. Proslulá trekingová obuv byla vyvinuta ve francouzských Alpách a už od počátků byla testována v extrémních podmínkách. Přední výrobce, který je proslulý svojí vášní pro horské sporty, neustále vyvíjí nové produkty s důrazem na kvalitu a poctivé řemeslo. Také trekingovou obuv Salomon můžete pořídit ve výprodeji za zajímavé ceny. Výrobce myslí přitom i na nejmenší – dětské trekové boty Salomon jsou vyráběny s ohledem na potřeby dětské nohy.

Další levné trekové boty

Pořídit kvalitní trekové boty levně není v současné době rozhodně problém. Pravidelně se opakují akce výprodeje trekové obuvi, v nichž nakoupíte trekingovou obuv předních značek za výhodné ceny. Kromě oblíbených bot Salomon nebo Grisport se jedná i o další značky trekkingových bot, například Salewa. Veškeré značky trekových bot, které u nás najdete, jsou přitom zárukou té nejvyšší kvality, komfortu a pohodlí za jakéhokoli počasí.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • VELIKOST (EUR)

Pro koho

Výrobce

Cena

0
10

Stránkování

Načítám další