Sjezdové lyže Volkl

Špičková technologie, cit pro detail a vášeň pro sport se spojily, aby vytvořily jedinečné lyže Völkl. Sjezdové lyže světoznámé značky oslovují profesionální i rekreační sportovce díky vysoké rychlosti sjezdu, bezpečnosti, komfortu a skvělému designu. Svá srdce lyžím Völkl otevírá stále více příznivců sjezdového lyžování, ať už jde o muže, ženy, děti, vrcholové sportovce nebo laiky.

Německá společnost Völkl si zakládá na preciznosti, vysoké kvalitě a inovacích, které stále zlepšují vlastnosti sjezdových lyží. Připravili jsme pro vás širokou nabídku prvotřídních lyží Völkl, ve které si snadno vyberete lyže vašeho srdce. Vedle luxusních lyžařských souprav najdete levné lyže Völkl, které si pořídíte v pravidelném výprodeji. Ať už zvolíte lyže Völkl v jakékoli cenové relaci, vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou, komfortem a jedinečným požitkem z lyžování.

Sjezdové lyže Völkl

Jen pro pořádek, někdy se sjezdové lyže Völkl označují také jako Voelkl. Jde stále o tu samou značku, která svoji historii píše už od roku 1923, kdy v bavorském Straubingu vyrobil první lyže Franz Völkl, který je pojmenoval jako lyže Vöstra. Své jméno ale brzy změnily a začala se psát fenomenální historie lyžařské značky, která svůj úspěch postavila na proslulé německé preciznosti, důrazu na detail a inovaci. Zákazníky mimo to oslovuje i vysoká kvalita materiálu a využití špičkové technologie. Tento přístup vede k neustálému vylepšování lyží, což oceňují nejen profesionální sportovci, ale i rekreační sjezdaři.

Racetiger a další lyže Völkl

Během své historie představila značka Völkl několik úspěšných řad. Populární jsou bezesporu lyže Racetiger. Typická je pro ně vysoká rychlost a jedinečná pohyblivost, která připomíná tygra. Slalomové lyže Racetiger přesně drží hrany v krátkých a dynamických obloucích, a proto poskytují vysoký požitek z jízdy. Řada Racetiger je určená pro různé kategorie lyžařů. Z dalších lyží z produkce Völkl lze zmínit třeba sportovní dámské lyže Völkl Viola s technologií rocker, které jsou vhodné na upravenou i částečně neupravenou sjezdovku.

Lyže Völkl – zábava na sněhu

Jestli je pro vás lyžování symbolem relaxace a zábavy, jsou lyže Völkl tou správnou volnou. Jednotlivé modely lyží Völkl jsou totiž vyrobené tak, aby obstály v reálných podmínkách různého terénu a poskytly to největší možné potěšení ze zimního sportu. Vysoké úrovně lyží dosahuje společnost Völkl důrazem na inovaci, kdy využívá zkušenosti vlastního lyžařského týmu, které analyzuje. Inspiruje se především Světovým pohárem v alpském lyžování.

Výprodej lyží Völkl

Kvalita nemusí znamenat extrémní cenu. Stačí si správně vybrat. V našem internetovém obchodě pořídíte prvotřídní lyže za skvělé ceny. Pravidelně pořádáme výprodej lyží Völkl, připravujeme speciální akční nabídky a slevy.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • DÉLKA (CM)

Pro koho

Výrobce

Cena

0
10