Sjezdové lyže Atomic, Head, Volkl, Salomon a další

Sjezdové lyžování oslovuje stále více lidí. Nezbytným vybavením každého lyžaře, který se postaví na sjezdovku, jsou lyže. Připravili jsme pro vás širokou nabídku kvalitních sjezdových lyží. Najdete mezi nimi lyže Atomic, Head, Volkl, Salomon, Rossignol, Fischer, Volant, K2, Elan, Scott, Blizzard nebo lyže pro zábavu Snowblade.

Lyže pro sjezdové lyžování můžete vybírat podle různých kritérií. Intuitivní filtr vám rozdělí lyže podle rozměrů, barvy, výrobce nebo ceny. Stejně tak umožňuje volbu lyží pro muže, ženy, pro děti nebo stále populárnější unisex lyže.

Levné lyže pořídíte v akci

Ani za značkové lyže nemusíte utratit majlant. Lyže ve výprodeji nebo lyže ve slevě můžete koupit o desítky procent levněji. Pravidelně připravujeme různé slevové nabídky a lyže zlevňujeme. Sledujte proto stránky našeho internetového obchodu a pořiďte si perfektní lyže ve výprodeji.

Jak na výběr sjezdových lyží¬

Vyznat se v široké škály různých typů lyží a jejich značek, není snadné. Na druhou stranu, – každý si dnes přijde na své a může si vybrat lyže podle svého stylu. A to je bezesporu výhoda. Výběr lyží se rozhodně nevyplatí podcenit. Můžete si práci ulehčit a vybrat lyže bez zvláštního rozmyslu. Neočekávejte ale v takovém případě velký požitek z lyžování.

Kritéria výběru lyží

Představy, požadavky a předpoklady – první fází výběru lyží je zodpovězení několika otázek. Co od lyžování očekáváte (adrenalin, relax, dynamiku, pohodu)? Jaké jsou vaše zkušenosti s lyžováním?

Terén – kde budete na lyžích jezdit? Začínáte a budou to upravené sjezdovky? Nebo jste už zkušenější lyžař a troufáte si na neupravené tratě? Budete řádit na prašanu, nebo ve snowparku?

Fyzické dispozice – jste menšího vzrůstu a vážíte málo? Nebo jste vyšší postavy a vážíte víc? I to jsou kritéria, která je potřeba při výběru lyží zohlednit. Menší, resp. lehčí lyžaři by měli dát přednost kratším lyžím, vyšší a těžší sportovci zase delším lyžím s propracovanou konstrukcí.

Styl– když se na lyže vydáte jednou za rok, budou vám stačit rekreační sjezdové lyže, které nejsou tak rychlé a ocení je méně zkušení sportovci na upraveném terénu. Sportovní sjezdové lyže si oblíbí ostřílení lyžaři, kteří dobře zvládají techniku. Pro profesionály jsou určené závodní sjezdové lyže.

Značka sjezdových lyží – stále více lyžařů si lyže vybírá i podle značky. K nejoblíbenějším výrobcům lyží patří Atomic, Salomon, Head, Völkl, Salomon, Rossignol, Fischer, Volant, K2, Elan, Scott, Blizzard nebo lyží pro zábavu Snowblade.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • DÉLKA (CM)

  • VELIKOST

Pro koho

Výrobce

Cena

0
10

Stránkování

Načítám další