Zimní lyžařské a snowboardové bundy

K nejdůležitějšímu vybavení každého lyžaře patří vedle kvalitních lyží také funkční lyžařské bundy. Jestli se letos chystáte pokořit sjezdovky na českých horách nebo třeba v Alpách, rozhodně to nepůjde bez lyžařské bundy, která vás ochrání před nepřízní počasí a umocní tak jedinečný zážitek z lyžování. Zimní lyžařskou bundu pořídíte za výhodnou cenu ve výprodeji. Dopřejte si kvalitu za nízkou cenu a vyberte si lyžařskou bundu, která se stane vaším nepostradatelným partnerem na sjezdovce, ať už lyžujete nebo jezdíte na snowboardu.

Jak vybrat lyžařské bundy?

Na lyžařské bundy jsou kladeny mnohem větší nároky než na běžné zimní bundy. Pro bezstarostné a ničím nerušené chvíle na svahu, kdy chcete vnímat jen sebe, lyže a sjezdovku, potřebujete funkční bundu. Lyžařská bunda vás musí zahřát, nesmí promoknout, musí vás ochránit před mrazivým větrem a zároveň musí být prodyšná. Není toho málo, co musí lyžařská bunda splnit.

Funkční zimní bundy na lyže nebo snowboard by měly mít tyto prvky: odvětrávací podpaží, odnímatelná kapuce, kapsičky (např. na skipass, mp3 nebo na brýle), zateplené kapsy, vnitřní bederní pás.

Vždy při výběru lyžařské bundy sledujte, za jakého materiálu je vyrobena a jakou ochranu slibuje. Zajímejte se hlavně o údaje, jako je vodní sloupec nebo prodyšnost. Právě ty rozhodují o tom, jak je zimní lyžařská bunda prodyšná a nepromokavá.

Zimní lyžařské komplety bunda a kalhoty

Lyžařská bunda je jen jedním z vrchních dílů lyžařského oblečení. Doplnit ji musíte kvalitními a stejně funkčními lyžařskými kalhotami. Zakoupit výhodně můžete také zimní lyžařské komplety složené z bundy a kalhot. Výhodou je příznivá cena, jednotnost a design, který k sobě ladí. Zimní lyžařské komplety se prodávají v dámském, dětském i pánském provedení. U nás je najdete za výhodnou cenu.

Značka lyžařské bundy Salomon a Descente

K oblíbeným zimním lyžařským bundám patří značky Salomon a Descente. Každý rok tito výrobci přicházejí s novými bundami, s nimiž na sjezdovce rozhodně zazáříte. Zejména lyžařské bundy Descente přinášejí každoročně módní kolekce, kde si vybere opravdu každý. Funkční bundy mají nápaditý vzhled a propracované detaily, které oceníte za všech okolností. Oblíbené jsou pánské bundy Descente, stejně tak jako dámské nebo dětské bundy této značky.

Výprodej – dětské lyžařské bundy

Děti rychle rostou. Možná že už zase zkoušíte svému potomkovi zimní lyžařskou bundu a nestačíte se divit, jak krátké mu jsou rukávy. Pořiďte mu novou dětskou lyžařskou bundu ve výprodeji. Vybírat můžete z různých velikostí dětských bund, různých barev i stylů. U nás máte jistotu skvělé ceny a vysoké kvality.

Lyžařské bundy výprodej

Výprodej lyžařských bund pravidelně připravujeme také pro dospělé. Značkové lyžařské bundy Descente, Icepeak, Loap, Phenix, Salomon, Scott nebo Vehicle u nás pořídíte za skvělé ceny. Levné značkové lyžařské bundy vás potěší nejen příznivou cenu, ale také skvělým designem a funkčností. Užijte si zimní lyžování v teple a pohodě.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • VELIKOST

Pro koho

Výrobce

Cena

0
10

Stránkování

Načítám další