Lyžařské Bundy

K nejdůležitějšímu vybavení každého lyžaře patří vedle kvalitních lyží také funkční lyžařské bundy. Jestli se letos chystáte pokořit sjezdovky na českých horách nebo třeba v Alpách, rozhodně to nepůjde bez lyžařské bundy, která vás ochrání před nepřízní počasí a umocní tak jedinečný zážitek z lyžování. Zimní lyžařskou bundu pořídíte za výhodnou cenu ve výprodeji. Dopřejte si kvalitu za nízkou cenu a vyberte si lyžařskou bundu, která se stane vaším nepostradatelným partnerem na sjezdovce, ať už lyžujete nebo jezdíte na snowboardu.

Jak vybrat lyžařské bundy?

Na lyžařské bundy jsou kladeny mnohem větší nároky než na běžné zimní bundy. Pro bezstarostné a ničím nerušené chvíle na svahu, kdy chcete vnímat jen sebe, lyže a sjezdovku, potřebujete funkční bundu. Lyžařská bunda vás musí zahřát, nesmí promoknout, musí vás ochránit před mrazivým větrem a zároveň musí být prodyšná. Není toho málo, co musí lyžařská bunda splnit.

Funkční zimní bundy na lyže nebo snowboard by měly mít tyto prvky: odvětrávací podpaží, odnímatelná kapuce, kapsičky (např. na skipass, mp3 nebo na brýle), zateplené kapsy, vnitřní bederní pás.

Vždy při výběru lyžařské bundy sledujte, za jakého materiálu je vyrobena a jakou ochranu slibuje. Zajímejte se hlavně o údaje, jako je vodní sloupec nebo prodyšnost. Právě ty rozhodují o tom, jak je zimní lyžařská bunda prodyšná a nepromokavá.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • VELIKOST

Pro koho

Výrobce

Cena

0
10

Stránkování

Načítám další