Sportovní bundy

Bez pořádné bundy na zimu se v našich podnebných podmínkách prostě neobejdete. Zimní bunda představuje finální a nejdůležitější vrstvu, která nás chrání před mrazem, větrem nebo sněhem. Nároky na zimní bundu jsou vysoké. Vybírejte proto vždy kvalitu. Funkční zimní bundy můžete pořídit výhodně ve výprodeji za skvělou cenu.

Jak vybrat zimní bundu?

Vybíráte zimní bundu na sport? Budete ji nosit do přírody, nebo do města? Na tuto základní otázku byste si měli umět odpovědět. Požadavky na zimní bundy pro outdoorové aktivity se liší od těch, které budeme nosit do ulic města. Zimní bunda na ven musí být v první řadě funkční a měla by vás za každých okolností ochránit před nepřízní počasí.

Co musí splnit zimní bunda

Zimní bunda vás musí ochránit před mrazivým větrem, sněhem, deštěm.

Současně by měla být prodyšná – funkční bundy mají podpažní odvětrávání.

Musí vás udržet v teple a suchu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Kvalitní zimní bunda je šitá z prvotřídního funkčního materiálu.

Důležitá je také výplň zimní bundy (většinou péřová nebo syntetická).

Střih a design bundy nesmí být pouze líbivý, ale také funkční.

Moderní vzhled a barvy bundy jsou důležité, abyste ji nosili rádi.

Styl zimní bundy

Obecně víte, co byste měli od zimní bundy očekávat. Při výběru budou hrát roli osobní preference. Zimní bunda nás rozhodně musí oslovit svým stylem, barvou a provedením. Pro běžné nošení zvolte spíše elegantnější styl zimní bundy. Dámské zimní bundy na sebe často berou podobu kabátu, kdy jsou prodloužené a vypadají velmi dobře třeba s kozačkami.

Pánské zimní bundy v sobě často snoubí sportovní prvky i eleganci. Moderní jsou zimní bundy s vyvýšeným límcem nebo kapucou, které mají také řadu nápaditých detailů, zipů, kapes nebo kontrastních prvků. Pro děti se zase šijí zimní bundy, které je budou bavit. Dětské zimní bundy jsou barevné, nápadité, hravé a samozřejmě v první řadě také funkční.

Zimní bunda podle značky

Jestli máte oblíbenou značku oblečení, pravděpodobně budete u ní budete hledat i zimní bundu. K předním výrobcům zimních bund, které se velmi dobře prodávají, patří značky Scott, Descente, Icepeak, Klimatex, Mamut, O’Style, Salomon, Phenix a mnohé další.

Značková bunda vám na rozdíl od levné kopie přinese skutečnou ochranu. Můžete se na ni spolehnout za každých okolností. Ochrání vás před nepřízní počasí, ať už bude foukat silný mrazivý vítr nebo padat déšť se sněhem. Funkční zimní bundy od renomovaných výrobců v sobě spojují spoustu vychytávek a detailů, které oceníte v drsném a proměnlivém počasí – ať už to jsou důmyslné kapuce, zateplené kapsy nebo odvětrávané podpaží.

Levné zimní bundy – výprodej

Zimní bundy můžete vybírat také podle ceny. Když je váš rodinný rozpočet omezený a potřebujete celou rodinu vybavit kvalitní zimní bundou, je jasné, že se rozhlídnete po výprodeji. Zimní bundy můžete pořídit levně a zároveň se nemusíte vzdávat kvality. Připravujeme pro vás pravidelné výprodeje dětských, pánských i dámských zimních bund, ve kterých ceny klesají třeba až o 50 procent.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • VELIKOST

Pro koho

Výrobce

Cena

0
10

Stránkování

Načítám další