Více

VOLKL

Sjezdové lyže Völkl patří mezi špičku ve sjezdovém lyžování. Nabízíme Vám Levné lyže Volkl Racetiger, Volkl Racetiger Speedwall, Volkl Code, Volkl Attiva, Volkl v-werks a další. Dále Vám můžeme nabídnou lyže Volkl ze závodního oddělení. Závodní lyže Volkl Fis Race Speedwall jsou naprostá špička ve svém oboru.

Výrobce lyží Volkl – Voelkl patří k největším výrobcům lyží. Všechnu svoji produkci vyrábí v moderním závodě ve Straubingu. Proto lyže Völkl mohou již od roku 1923 nést hrdý název MADE IN GERMANY. Některé z modelů psaly doslova historii sjezdového lyžování. Modely Völkl Racetiger, Renntiger či řada Volkl P9 až Volkl P60 patřily k tomu nejlepšímu. Völkl patří v posledních desetiletích k nejvíce inovativním značkám v lyžování. Vysoký důraz klade Volkl na váhu lyží. Proti své konkurenci jsou lyže Volkl – Voelkl nejlehčí na trhu.

Jako první přišel ve spolupráci se sesterskou značkou Marker s kluzným uchycením vázání a umožnil lyži optimální průhyb lyže pod vázáním. Takzvaný Völkl Motion Systém se stal synonymem pro tento způsob uchycení vázání na lyži. Rovněž jako první výrobce lyží na světě přišel Völkl s možností regulovat tuhost lyže v průhybu a to pomocí systému Power Switch. Záplava patentů a technologií jistě nekončí a ty nejlepší a nejnovější můžete ocenit právě teď na nových lyžích Völkl.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • VELIKOST

  • DÉLKA (CM)

Pro koho

Cena

0
10

Stránkování

Načítám další