Moderní skiservis v Rokytnici nad JizerouSKISERVIS WINTERSTEIGER DISCOVERY

Profesionální servis pro lyžaře, běžkaře a snowboardisty

Prodejna Dolní náměstí 449

P-SPORT - Dolní náměstí 449

Skiservis Wintersteiger & Půjčovna lyží a snowboardů

Telefon +420 603 157 884

Adresa

P-sport
Dolní náměstí 449
512 44 Rokytnice nad Jizerou

Zobrazit na mapě

Otevřeno v zimě

Pondělí - Neděle
8.30 - 17.30 hod

Moderní skiservis Wintersteiger

Vlastníme nejmodernější technologické vybavení na světě od největšího výrobce rakouské firmy Wintersteiger, která patří mezi absolutní světovou špičku v tomto oboru.

Výrobci lyží (např. Atomic, Blizzard, Dynamic, Dynastar, Elan, Fischer, Head, K2, Kneissl, Rossignol, Salomon, Scott, Stöckli, Volant, Völkl) používají pro úpravu nově vyrobených lyží a snowboardů výhradně stroje firmy Wintersteiger!!!

Jako první v Krkonoších a na severu Čech jsme zakoupili nový nejmodernější automat značky Wintersteiger typ Discovery.

Tento automat si sám automatickým podavačem (až 16 ks) podává lyže, běžky nebo snowboardy, nejdříve skluznici orovná, následně vytvoří zvolenou strukturu na skluznici pomocí brusného kamene a provede geometricky přesný tuning hran pomocí keramických kotoučů (boční a spodní brus). Přesnou geometrii úhlů hran a ostrosti docílíte pouze tuningem keramickými kotouči, technologií patentovanou právě firmou WINTERSTEIGER.


Nové stroje pro struktorování, voskování, opravy skluznic a seřízení vázání…

Bolt Wax Future

Pro hloubkovou impregnaci skluznice a závodní servis používáme nový švýcarský stroj Bolt Wax Future. Skutečná revoluce v oblasti voskování skluznice lyží pro závodníky a náročné lyžaře.

Wintersteiger Waxjet Eco

Lyže a snowboardy voskujeme na zcela nové mazačce Wintersteiger Waxjet Eco. Mazačka má vynikající výsledky voskování a leštění skluznice a hran. Pro voskování používáme speciální značkové servisní vosky.

Wintersteiger Drivetronic

Pečlivé a přesné seřízení vázání pro bezpečné lyžování provádíme na seřizovačce Wintersteiger Drivetronic. Rychlá a 100% kalibrace zaručuje přesné výsledky testů.

Wintersteiger Sigma

Pro základní ošetření skluznic a hran lyží používáme také manuální stroj Wintersteiger Sigma. Stroj používáme pro hrubé základní, jemné broušení, leštění pomocí pásu scotch brite, odstraňování otřepů, případně leštění.

Wintersteiger Polyman

Pro opravu skluznic lyží nebo snowboardů používáme pistoly Wintersteiger Polyman. Nově nanesené vrstvy skluznice mají stejné vlastnosti jako původní skluznice. Použitý materiál se natavením dokonale spojí s původní skluznicí a materiál se neodlepí.