Více

LEKI

Hole Leki a rukavice Leki.

Výrobce holí Leki je jedničkou v podvědomí všech lyžařů a turistů. Sjezdové hole Leki, běžecké hole Leki, hole Leki na běžky, Hole Leki na turistiku, Trekové hole Leki a rukavice Leki – to vše Vám můžeme nabídnout v našem e-shopu www.p-sport.cz – Rokytnice nad Jizerou

Kvalitní lyžařské a turistické hole Leki a rukavice Leki

Značka LEKI patří bezpochyby do světové špičky v oblasti sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. Všechny její produkty se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a důrazem na bezpečnost. Vývoj holí, rukavic a dalšího vybavení probíhá v těsné spolupráci se závodní veřejností, horskými vůdci, prodejci a dodavateli, což zaručuje, že výrobky jsou opravdu funkční a plní požadavky všech svých uživatelů.

Leki a Alpské lyžování

LEKI má první a jediné bezpečnostní vázání u lyžařských holí – Trigger S. Dohromady s rukavicí LEKI můžete dát vale poutkům a pořádně se na svahu odpoutat. Dominanci a významnost značky LEKI v alpských disciplínách dokládá fakt, že mnohdy více než polovina závodníků z první desítky v závodech světového poháru má hole LEKI. Do týmu patří takové hvězdy jako Bode Miller, Benjamin Raich, Didier Cuche, Ivica Kostelic, Lindsey Vonn Marlis Schield či Maria Reisch a mnoho dalších. U nás spoléhá na Rukavice a hole LEKI naše freeridová jednička Robin Kaleta.

Leki a Běžecké hole

Systém Trigger shark, kterými jsou vybaveny hole vyšší kategorie, zajišťuje více síly a pevnější „zakousnutí“, díky přímému přenosu síly. Nejrychlejší a nejkomfortnější nasazení a vycvaknutí, prostě „click and go!“ ocení všichni aktivní běžkaři, kteří si na maximálním pohodlí zakládají. V závodních soutěží tento systém kraluje především biatlonu.

Leki a Treking

Na trekové hole LEKI spoléhá například Horská služba horolezecká legenda Reinhold Messner. Hledáte-li kvalitu bez kompromisu, tak jste u značky LEKI jednoznačně správně.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • VELIKOST

  • DÉLKA (CM)

Pro koho

Cena

0
10

Stránkování

Načítám další