Více

SPYDER

Historie značky Spyder začala díky zakladateli Davidu Jacobsovi, který se narodil v kanadském Montrealu a odmalička byl vášnivým lyžařem. V 21 letech vyhrál prestižní soutěž Quebec Kandahar a od roku 1957 až do roku 1961 byl členem kanadského národního lyžařského týmu. I v dalších letech pak přispíval ke sportu na mezinárodní úrovni a protože sám byl špičkovým sportovcem, věděl, že výkon často závisí i na kvalitatě sportovní výstroje.

V roce 1978 založil David Jacobs vlastní firmu a začal vyrábět a prodávat lyžařské oblečení s filozofií „závodníci pro závodění“. Mezi prvním nabízeným oblečením Spyder byly dnes již legendární modré lyžařské kalhoty se žlutými vycpávkami sahajícími od kolen až k bokům. Mezi závodníky začaly být tyto kalhoty pro podobu jejich designu s pavoučí nohou nazývány „spider“ (pavouk) a název firmy byl na světě. David Jacobs jen lehce pozměnil název na Spyder a přidal k němu velké výrazné logo pavouka – černé vdovy.

Během téměř 30ti leté existence se firma Spyder zaměřila na každý detail svého již tak technicky vyspělého lyžařského oblečení a neustále do puntíku pátrá po odlišnostech, které dělají každou disciplínu jedinečnou. Proslulá je svým začleňováním vysoce technických vláken, módním vzhledem a funkčností – je přímo posedlá udržováním sportovců v suchu, teple a pohodlí. Značka Spyder to je vášeň pro výkon; stejná vášeň, která vás dovede do adrenalinového opojení. Oblečení není nejlevnější, ale můžete mít jistotu, že budete oblečeni v tom nejlepším, co se v současné době nabízí.

Nabízíme: Oblečení Spyder, Kalhoty Spyder, Podkolenky Spyder, Termo ponožky Spyder, Termo prádlo Spyder, Termo triko Spyder, Termo kalhoty Spyder, Rukavice Spyder, Rolák Spyder, mikina Spyder Podkolenky Spyder.

Nastavení filtrů

Barva

Velikost

  • VELIKOST

Pro koho

Cena

0
10